Ztrácela jsem se v tom, co vlastně chci

Příběh jedné z mých klientek…

Asi jako každý, jsem si prošla několika životními pády.

Jako obyčejná milující máma tří dětí a milující manželka, jsem měla pocit, že tím, že jsem se srovnala s nemocí otce, nevěrou a nakonec impulsem vlastního těla zbrzdit, jsem našla sama sebe, vyrovnala se se všemi překážkami života a žila spokojeně. Začala jsem psát blog a světlo světa spatřila i moje první e-knížka o tom, jak mi pády na dno pomohly stát se spokojenou ženou, ženou neobyčejnou. Chtěla jsem šířit svojí energii a pozitivním pomáhat druhým.

Přišlo další dno a dopad byl mnohem tvrdší. Nejdřív jsem přišla o práci, která mě bavila. Cítila jsem obrovskou křivdu a pokoušela se nepřipouštět špínu, která se na mě kydala. Když jsem se vyhrabala, otočil se mi život najednou úplně naruby. Podruhé mě zradil člověk mému srdci nejbližší. Iluze mého spokojeného vztahu se rozpadla na tisíc kousků ve chvíli, kdy jsem byla přesvědčená o tom, že už jsme všechny krize zdolali a náš vztah je pevný. Blesk z čistého nebe, absolutní nepochopení, nezodpovězená otázka PROČ?

Oboustranná snaha začít znovu mě najednou strašně unavila. Cítila jsem se vyčerpaná. Přečetla jsem spoustu knížek, přihlašovala se na webmináře a on-line kurzy. Hledala inspiraci a rady, začala se ztrácet v tom, co vlastně chci. Přemíra informací mě zahltila.

V té době jsem navštívila osobní koučku Alenku Wendlerovou. Hned během prvního sezení mi svými otázkami úplně změnila pohled na všechno, co prožívám. Uvědomila jsem si, že stále myslím na druhé a na vztah, a úplně vypouštím sama sebe.

Kde jsem já, co mám prožívat já?

Opakovaně jsem si pak pročítala své odpovědi na otázky, které mi Alenka kladla, a najednou jsem zcela jasně věděla, co v životě chci. Že se nehodlám trápit něčím, co jsem nezavinila. Že já jsem pro mě ta nejdůležitější osoba na světě a že nikdo jiný mě nemůže udělat šťastnou, když se nebudu mít sama ráda.

K dalšímu sezení jsem už šla s mnohem jasnější představou, co chci ve svém životě změnit a ještě lépe si pak ujasnila svojí cestu za splněním svých snů.

Momentálně další sezení nepotřebuju. Mám srovnáno, jsem ve vnitřní harmonii, jsem spokojená, mám znovu naplněný vztah, který před pár měsíci vypadal již téměř beznadějně. Posunula jsem si mantinely blíž k sobě, mám své hranice. Postupuju i na své cestě psát knihy, svými příběhy inspirovat druhé a sama se stát koučem.

Alenka mi svým citlivým přístupem velmi pomohla v těžké životní situaci, a když budu stát znovu na křižovatce, určitě její služby znovu využiji. A plánuji s ní i další spolupráci, na kterou se moc těším :-).

Moc děkuji

Ing. Kateřina Krumphanzlová

Obyčejně neobyčejná

www.katerinakrumpi.cz

Alena Wendlerová
Pomáhám lidem najít v sobě odvahu a způsob, jak změnit to, co jim nevyhovuje.