Reference

reference životní koučink Karlovy Vary

Požádat o pomoc není ostuda

Již delší dobu jsem cítila, že to co žiju a co cítím není v souladu. Dlouhé a nekonečné úvahy o tom co změnit a čím začít. Aby mi bylo hezky a dobře, které činnosti dělat či nedělat, aby se to proměnilo, které prožitky si dopřávat a kterým se raději vyhnout.

Najednou se rozhostil pocit, že na to přeci nemusím přijít sama, ale mohu si nechat pomoci. I když mám v životě kolem sebe lidi, se kterými si povídám a řeším různé běžné starosti a radosti, přece jen mi něco chybělo. Pořád to nebyl ten správný rozhovor, ta správná otázka, která by mi ukázala a rozjasnila moje myšlení.

Meditace, tanec, cvičení a mnoho jiných činností, které přinášejí klid a uvolnění byly fajn pro tu chvíli, kdy se dějí, ale potom se znovu vracel nepokoj a pocit, že ještě něco tomu chybí…

Když jsem konečně otevřela myšlenku, že požádám o pomoc, už to bylo úlevné. Koučink byl pro mě úplně nový způsob nahlížení na mé myšlenky. Profesionálně a bez souzení mi byly pokládané otázky na Mé téma, Můj problém a konečně jsem si svobodně rozluštila svojí hádanku.

S úžasem jsem pozorovala, jak se sama zamotávám do svých sítí a jen zapsání toho, co mi běhá hlavou na papír, mi dává možnost jiného úhlu pohledu. Své myšlenky a nový pohled na ně, i co s tím, jsem si sebou vzala domů a plná i prázdná zároveň jsem najednou mohla reálně „něco“ dělat.

Po sezení a pár dní po něm jsem měla pocit, že to přece nemůže takhle rychle fungovat, že se ty dotěrné myšlenky vrátí a budou zase otravovat. Ale čekala jsem marně. V hlavě je uklizeno a já mohu zase svobodněji žít. Je to pro mě úplně nový způsob, jak si pomoci. Čeká mě další sezení, na které se moc těším a užiju si čas jen pro sebe. Děkuji za tuhle možnost jak se nově podívat na svůj život.

S láskou a vděkem Michaela

Michaela Janů
akreditovaná lektorka ženské jógy Mohendžodáro
www.miaela.cz


reference koučink Alena Wendlerová

I v šedesáti můžete změnit život

Mně se to povedlo díky profesionální koučce paní Wendlerové, která mě nenásilnou formou nasměrovala, abych si uvědomila, co opravdu chci a co jsem pro to ochotná udělat. Na otázky kouče si vlastně odpovíte sami a to se mi na tom nejvíce líbilo. Oslovte při rozhodování paní Wendlerovou, je to schopná, cílevědomá a moc milá koučka. Na změnu není nikdy pozdě.

Markéta


reference profesní koučink Karlovy Vary

Před časem jsem zvažovala, zda mám dostatek odvahy, sil, znalostí a dovedností, abych rozjela své podnikání v pečení zdravých dezertů…. A dnes po třech měsících již dodávám své výrobky do 5-ti provozoven v Karlových Varech a dělám přednášky a také workshopy na téma low carb stravování.

Stále mě překvapuje, jak jsem to tak rychle dokázala a dnes už to vím. Našla jsem pomoc v odborných rukách osobní koučky paní Aleny Wendlerové, která mě zbavila mých počátečních obav a celkové nejistoty, zda se mám do tohoto projektu vůbec pustit. Svazovaly mě mé strachy, zda obstojím, zda jsem dost dobrá. Přestože jsem ve svém podvědomí věděla, jaká je pro mě ta nejlepší cesta, tak jsem se přesto potřebovala ubezpečit, že má intuice je správná. S pomocí koučky jsem došla k větší sebejistotě a jednou provždy jsem své obavy, které mě brzdily, odhodila. Z tohoto důvodu se naplno mohu věnovat své vášni a radosti. Dodnes mi v hlavě rezonují její /pro mne klíčové/ otázky: a co dál, jaké máš cíle a jak se vidíš za rok, za dva… Bez tohoto pohledu do budoucna, bych zřejmě dnes pekla jen pro své nejbližší okolí.

Koučink mi dodal křídla a já již letím sama….

Lenka Čermáková
Leny dezerty

www.lenyinspirace.cz

 


životní koučink Karlovy Vary reference

V rámci absolvování koučinku jsem si utřídila myšlenky, zjistila jsem, jaké mám možnosti i potenciál, pojmenovala jsem si jednotlivé výstupy a přidala jim určitou prioritu.

Věci a situace jsem začala vidět také z jiného úhlu pohledu a to mi do jisté míry otevřelo oči a cestu k jejich řešení. Velmi zajímavé pro mě bylo, jak správně položená otázka nabídne a otevře cestu k tolika řešením dané situace, které jsem před tím neviděla.

Vřele doporučuji a určitě si koučink u paní Aleny v brzké době zopakuji.

Eva Jungmanová Dipl. Mgmt, MBA

EtikArt centrum osobního rozvoje
E-mail: info@etikart.cz

Tel.: 604 323 306

www.etikart.cz

Centrum tance Harmonie z. s.

info@artedance.cz

www.artedance.cz


Alenka mi svým citlivým přístupem velmi pomohla v těžké životní situaci, a když budu stát znovu na křižovatce, určitě její služby znovu využiji. Momentálně další sezení nepotřebuju. Mám srovnáno, jsem ve vnitřní harmonii, jsem spokojená, mám znovu naplněný vztah, který před pár měsíci vypadal již téměř beznadějně. Posunula jsem si mantinely blíž k sobě, mám své hranice. Postupuju i na své cestě psát knihy, svými příběhy inspirovat druhé a sama se stát koučem.

Přečíst celou referenci →

Ing. Kateřina Krumphanzlová
Obyčejně neobyčejná

www.katerinakrumpi.cz


Monika Šamánková

odhadce nemovitostí 


Rozhovor MF Dnes Koučink v Karlových Varech

MF Dnes Karlovarský kraj

Rozhovor s...

Koučka: Vždy jde hlavně o touhu něco změnit

Celý rozhovor si můžete přečíst po kliknutí na obrázek.